Jaunpiebalgas vidusskola

Domā labu, runā labu, dari labu!

Skolēnu sasniegumi 2018./2019. gadā

A.Ķirškanei veltītajā atmiņu tēlojumu konkursā “Pie saulespuķes pieturos” piedalījās:

Endija Romanova 8.kl. – atzinība
Ēriks Ralfs Blaubergs 9.kl. – atzinība
Sk. Zane Althabere
Elīna Millere 12.kl. – atzinība
Kristiāna Pogule 12.kl. – atzinība
Sk. Jolanta Glāzere

 

Latvijas Bērnu un jaunatnes literatūras padomes un biedrības “Ascendum” rīkotajā radošo darbu – dzejas konkursā gadagrāmata “Garā pupa 2018” piedalījās:

Kristiāna Beķere 8.kl. – atzinība un dzejolis publicēts gadagrāmatā
Aelita Traupele 9.kl. – atzinība un dzejolis publicēts gadagrāmatā
Kate Smilga 8.kl. – diploms “Atzinības pupa” un dzejolis publicēts gadagrāmatā
Lāsma Ciekurzne 8.kl.
Rēzija Blūma 8.kl.
Elizabete Zariņa 9.kl.
Ēriks Ralfs Blaubergs 9.kl.
Sk.Zane Althabere

 

Viktorīnā “K.Skalbe un Latvija” Vecpiebalgā piedalījās:

11. klases komanda ieguva 1.vietu

Liene Zaķe
Gunda Glāzere
Samanta Plinta
Kristaps Ozols
sk. Aija Ķīķere

10. klases komanda ieguva 2. vietu

Krista Marta Kundrate
Anna Marija Kārkliņa
Lotārs Jānis Dzenža
Adrians Vīķelis
sk. Jolanta Glāzere

 

Apvienoto novadu vieglatlētikas sacensībās piedalījās:

Dikijs Zariņš 9.kl.
Sentis Fiļipovs 9.kl.
Ričards Knāķis 9.kl.
Lotārs Jānis Dzenža 10.kl. – 3.vieta
Adrians Vīķelis 10.kl.
Aleksis Loginovs 10.kl.
Vjačeslavs Rudiņecs 10.kl.
Viktorija Brikmane 12.kl. – 3.vieta
Mārcis Klapars 12.kl.
Artis Peilāns 12.kl.
Komandu nokomplektēja Artis Peilāns

 

Apvienoto novadu rudens krosā piedalījās:

Agnija Pogule 5.kl.
Elīna Seržāne 6.kl.
Karlīna Miška 6.kl.
Emīls Lazda 6.kl.
Zanda Loginova 7.kl.
Rodrigo Jēkabsons 7.kl.
Nauris Lazda 7.kl.
Karīna Azace 11.kl.
Nora Marija Misiņa 11.kl.
Izabella Kvecko 12.kl. – 2.vieta
Viktorija Brikmane 12.kl.
Mārcis Klapars 12.kl.
Artis Peilāns 12.kl.
vidusskolēnu komandai 3. vieta
sk.S.Vlodare

 

Vidzemes patriotiskās jaunrades dzejas konkursā “Mūs vieno Latvijas svētais vārds” piedalījās:

Diāna Ozoliņa 9.kl. – 3.vieta (dzejolis publicēts dzejas krājumā)
Dārta Berķe 8.kl.
Elizabete Zariņa 9.kl.

sk.Zane Althabere

 

Latvijas Olimpiskās komitejas izsludinātajā radošo darbu konkursā piedalījās:

Viktorija Brikmane 12.kl.

sk.Jolanta Glāzere

 

Apvienoto novadu dzejas runas konkursā Latvijas 100-gadei “Tava elpa dzejā” piedalījās:

Justīne Skutāne 9.kl. – 1.vieta

sk.Zane Althabere

 

Apvienoto novadu angļu valodas olimpiādē vidusskolai piedalījās:

Aleksandrs Grigorjevs 10.kl. – 2.vieta
Adrians Vīķelis 10.kl.
Liene Zaķe 11.kl.
Nora Marija Misiņa 11.kl.
Kaspars Žēpers 12.kl.
Kristīne Baltkaula 12.kl.
sk.Gunita Kundrate

 

Vidzemes debašu turnīrā “Valstij ir/nav jāuzrauga informatīvā telpa internetā” piedalījās:
Krista Marta Kundrate 10.kl. – individuālā vērtējumā labākā runātāja
Anna Marija Kārkliņa 10.kl.
Melisa Ābelniece 10.kl.

Aleksandrs Grigorjevs 10.kl. - individuālā vērtējumā labākais runātājs
Adrians Vīķelis 10.kl.
Samanta Terēze Spirģe 10.kl.

Debašu trenere un tiesnese Ineta Elksne

 

 

 

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.