Jaunpiebalgas vidusskola

Domā labu, runā labu, dari labu!

SKOLAI 70

SALIDOSIM!

2016.gada 2.jūlija pēcpusdienā un vakarā JAUNPIEBALGAS VIDUSSKOLA gaidīs VISU Jaunpiebalgas skolu absolventus, skolotājus un darbiniekus 70.dzimšanas dienas salidojumā, ņemot līdzi atmiņas par saviem skaistākajiem dzīves gadiem skolā. Atsaucieties Jaunpiebalgas vidusskolas skolēnu aicinājumiem dalīties spilgtākajos skolas gadu notikumos, iespaidos, fotogrāfijās!

 

salidojums 2

 

AICINĀM IKVIENU ar savām domām, idejām, ierosinājumiem piedalīties šīs Jaunpiebalgai īpašās dienas veidošanā, kontaktējoties ar-

Jaunpiebalgas novada domi:

e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

telefons:64162440-Anita,Guna

Jaunpiebalgas vidusskolu:

e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

telefoni:29452860-Ulla

64162266-Inese

Jaunpiebalgas mūzikas skolu:

e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

telefons:26412878-Aija

Kultūras namu:

e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

telefons:64162182-Lāsma, Agnese

 

 

Šovasar no 1. līdz 3. jūlijam Jaunpiebalgā notiks 2.piebaldzēnu salidojums. Salidojuma tēma -“Skolas gadu spēles” - šoreiz aktualizē skolu kustību Jaunpiebalgā. Jau izsenis lielā izglītošanās kāre un “dzīšanās pēc gara gaišuma” piebaldzēnam bijusi svarīga. Par to liecina fakts, ka Jaunpiebalgā pastāvējušas piecas skolas – Pētera, Jāņa, Jēkaba, Mārtiņa un Draudzes skola. Dažādi ir to likteņi. Daudzās sen vairs neskan bērnu čalas un uz stundu neaicina vecais skolas zvans. Bet tāda nu reiz ir pasaules kārtība – viss plūst un mainās. Gari neiztirzājot skolu vēsturi un tās nozīmi katra piebaldzēna personības veidošanā, šoreiz iepazīstināšu jūs ar salidojuma norisi.

 

1. jūlijs
Plkst. 20.00 “Mūzikas spēles” Jāņa skolā.
Šī skola mums saistās ar komponista Emīla Dārziņa vārdu, tādēļ šeit notiks ģimeņu un dzimtu sadziedāšanās vakars romantiskā gaisotnē. Aicinu laicīgi pieteikt dalību Agnesei Zēboldei (mob. 26412962). Zīmīga atkāpe - pirms 40 gadiem šajā vietā notika pirmās Imantdienas, un 1. jūlijā ir Imanti. Skaisti!

 

2. jūlijs
Plkst. 11.00 - 13.00 “Senlaiku spēles” Pētera skolā (Zosēnos).
Šajā skolā viss notiks kā sendienās. Mācīsimies rakstīt, boksterēt, dziedāsim un iesim rotaļās, kā arī kavēsimies atmiņās pie kopīgi klāta brokastu galda 19 gs. sajūtā. Dalīties ar idejām un līdzdarboties aicina Dzidra Prūse (mob. 26538154).
Plkst. 13.00 - 15.00 “Teātra spēles” Mārtiņa skolā (Pikurskola).
Šīs skolas “brends” ir teātra spēlēšana, tādēļ gan absolventiem, gan citiem interesentiem būs iespēja apskatīt izstādi par teātra spēlēšanas tradīciju Pikurskolā, kā arī radoši darboties improvizācijas teātra “IMPROZOO” vadībā. Visus absolventus, kuri vēlas ar savu izdomu un idejām dalīties izstādes iekārtošanā un apkārtnes sakopšanā vai kā citādi, savā komandā aicina Ligita Vietniece ( mob. 26453633).
Plkst. 16.00 - 18.00 Dievkalpojums Jaunpiebalgas Svētā Toma evanģēliski luteriskajā baznīcā un absolventu koncerts.
No plkst. 18.00 vidusskolas absolventu reģistrēšanās un skolas apskate.
Plkst. 20.00 “Vēja zvanu spēles” Jaunpiebalgas vidusskolā.
Skolas absolventu un audzēkņu svētku koncerts jaunajā brīvdabas estrādē skolas parkā.
Plkst. 22.00 Svētku balle un tikšanās prieks vidusskolas sporta zālē.
Absolventiem, ciemiņiem un interesentiem šajā dienā būs iespēja apskatīt sākumskolu un Jaunpiebalgas Mūzikas un mākslas skolu.

 

3. jūlijs
Kapusvētki Jaunpiebalgas kapsētā.
Gatavojoties salidojumam, aicinu jaunpiebaldzēnus pāršķirstīt savus vecos skolas albumus, aizbraukt ciemos vienam pie otra, nesteidzīgi pasēdēt pie kafijas tases un atcerēties, kā bija toreiz... Ļoti gaidīsim un priecāsimies par katru ieteikumu, iniciatīvu, ideju vai kādu citu ziedojumu, jo piederības sajūta un svētki izdodas tad, ja tos sagatavojam un svinam kopā.
Par svētku gatavošanas aktualitātēm informēsim nākošajos “Avīze Piebaldzēniem” numuros, kā arī Jaunpiebalgas novada mājas lapā www.jaunpiebalga.lv.
Lai mums izdodas skaisti svētki!

Copyright © 2016. All Rights Reserved.