...no saules jaunā diena aug,
No sirds aug Tava mīlestība....

K.Skalbe

NESAM  GAISMU!

Stafetes skrējiens Kārļa Skalbes piemiņai
Godinot izcilā rakstnieka un valstsvīra Kārļa Skalbes piemiņu, 2012.gada 7.novembrī, pasaku meistara 133.dzimšanas dienā, 133 Vecpiebalgas un Jaunpiebalgas novadu skolu jaunieši dosies stafetes skrējienā no Skalbes mājām „Saulrieti”, Vecpiebalgā, līdz Brīvības piemineklim Rīgas sird
ī.

133 kilometrus tālajā ceļā līdzi ņemsim „Saulrietu” mājas kamīnā iedegto uguni, lai vakarā tās gaisma atspīdētu Brīvības piemineklī iekaltajā Kārļa Skalbes veltījumā „TĒVZEMEI un BRĪVĪBAI”.

Aicinām arī Tevi, ar labām domām pievienoties skrējienam un kādā no posmiem kopā ar Piebalgas jauniešiem nest gaismu, skrējienu veltot Kārļa Skalbes piemiņai un Latvijai.

Plānotais skrējiena maršruts un laika grafiks 2012.g.7.novembrī:
7.50    Kārļa Skalbes memoriālais muzejs „Saulrieti”
8.05    Vecpiebalga
8.35    Ineši
10.15    Ērgļi
11.55    Taurupe
12.50    Ķeipene
14.20    Suntaži
16.10    Ropažu pagrieziens
17.30    Līči
18.00    Dreiliņi
18.20    Lubānas/Dārzciema iela
18.40    Krasta/Lāčplēša iela
19.05    Brīvības piemineklis

Skrējiena maršruts Rīgas teritorijā: Lubānas iela-Slāvu iela-Krasta iela-11.Novembra krastmala-Kaļķu iela-Brīvības piemineklis.
Jau no 18.30 Brīvības pieminekļa pakājē norisināsies sirsnīgs skrējiena dalībnieku sagaidīšanas pasākums, kas vainagosies ar svinīgu brīdi, godinot Kārļa Skalbes piemiņu.
AICINĀM  AKTĪVI atbalstīt mūsu skrējienu JAUNPIEBALGAS VIDUSSKOLAS izcilos sportistus- absolventus, vecākus,trenerus.
Jaunpiebalgas vidusskolas stafetes posmi kopā sastāda ~70 km.